Plany na 2020

Styczeń

04.01.2020r.  Spotkanie opłatkowe oraz inauguracja sezonu na Jamnej.
Falkowa – Bukowiec – Jamna – Wieprzek – Jastrzębia (15km/320m)

 

06.01.2020r.  VI Pogórzański Marsz Trzech Króli – Pogórze Ciężkowickie Łowczów – Piotrkowice – Łękawka – Zawada – Tarnów (14km/300m)

08.01.2020r. Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Kijów nie taki znów kijowy” – Andrzej Mleczko

 

18-19.01.2020r. ,,Zima na Niemcowej”

sobota: Piwniczna – Niemcowa – Wielki Rogacz – Radziejowa – Niemcowa (15km/1084m)

niedziela: Niemcowa – Wielki Rogacz – Obidza – Piwniczna (15km/280m)

 

24-26.01.2020 r. Festiwal „Górnolotni” – spotkania ludzi gór w Tarnowie

 

25.01.2020r. „Blisko domu” - Pogórze Wiśnickie
Czchów – Machulec – Bukowiec – Szpilówka – Rajbrot – Kamienie Brodzińskiego (21 km/770m)

 

Luty


08.02.2020r.  VII etap GSB
Przełęcz Krowiarki – Polica – Hala Krupowa – Bystra (22km/730m)

 

21.02.2020r. Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Etiopia” – Jerzy Gąciarz

 

22-23.02.2020r.,,Luty w Beskidzie Sądeckim”

sobota: Żegiestów Zdrój – Pusta Wielka – Bacówka nad Wierchomlą (12km/681m)

niedziela: Bacówka nad Wierchomlą – Runek – Hala Łabowska – Łomnica Zdrój (20km/530m)

 

29.02.2020r. „Raz na cztery lata” – Pieniny
Krościenko – Przełęcz Szopka – Trzy Korony – Góra Zamkowa – Czertezik – Sokolica – Krościenko (14km/910m)


Marzec

07.03.2020r. „Babia Góra zimą” 

Przełęcz Krowiarki – Babia Góra – Markowe Szczawiny – Przełęcz Krowiarki (14 km/930m)  ODWOŁANA

 

11.03.2020r.  Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Dolomity” – Barbara Kasperek, Halina Magiera i Lucyna Mucha

 

21.03.2020 Pierwszy dzień wiosny na Dachu Pogórza Rożnowskiego

Falkowa - Żebraczka - Przydonica - Klimkówka - Dąbrowska Góra - Dąbrowa     ODWOŁANA

 

25.03.2020 XI Ponadgimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „BESKID ŚLĄSKI i BESKID MAŁY”   ODWOŁANY

 

28-29.03.2020r. VIII i IX Etap GSB 

sobota: Bystra - Jordanów - Skawa - Rabka - Schronisko PTTK Maciejowa (25,1km/914m)

niedziela: Schronisko PTTK Maciejowa - Schronisko Stare Wierchy - Turbacz -  Jaworzyna - Przełęcz Knurowska (19,3km/732m)        ODWOŁANA

 

Kwiecień

01.04.2020r. Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Ural Subpolarny” – Szymon Baron   ODWOŁANE

 

03/04. 04.2020r. Ekstremalna Droga Krzyżowa     ODWOŁANA

 

10.04.2020r.  XXI Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa   ODWOŁANA

 

18-19.04.2020r. „Wiosna w Bieszczadach”

sobota: Brzegi Górne – Połonina Wetlińska – Smerek – Jaworzec (17km/800m)

niedziela: Jaworzec – Czerenina – Dołżyca – Łopiennik – Berdo – Jabłonki (21km/1260m)    ODWOŁANA

 

25.04.2020r. X Etap GSB 
Przełęcz Knurowska - Lubań - Krościenko  (23,2 km/748m)     ODWOŁANA

 

Maj

06.05.2020r.  Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Zambia” – Urszula Gawron    ODWOŁANE

 

09.05.2020r.  XI Etap GSB

Krościenko - Przehyba - Radziejowa - Rytro (28,6 km/1441m)      ODWOŁANA

 

22-24.05.2020r. ,,Majówka na Słowacji”

piątek / Mała Fatra Fackovske sedlo – Klak – Skalky – Uplaz – Valca (24 km/1100m)

sobota / Góry Krzemnickie Horny Turcek – Skalka – Tri Krize – Kremnica

niedziela / Wielka Fatra Podhradie – Klak – Lubochna (18km/1300 m)     ODWOŁANA

 

30.05.2020r. „Majowe Wyspy”

Przełęcz Glisne – Szczebel – Kasinka Mała – Lubogoszcz- Kasina Wielka – Śnieżnica – Przełęcz Gruszowiec (22km/1500m)   ODWOŁANA

 

Czerwiec

03.06.2020r. XII Szkolny Konkurs Wiedzy o Górach „BESKID SĄDECKI”    ODWOŁANY

 

03.06.2020r.  Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja „Yo soy Mexicano” – Janusz Foszcz, Robert Piechnik, Dariusz Polak           ODWOŁANE

 

06.06.2020r. XII Etap GSB

Rytro - Makowica - Hala Łabowska - Runek - Krynica (31,6km/1494 m)    ODWOŁANA


27-28.06.2020r.
„Tatry Polskie przed wakacjami”

sobota: Palenica Białczańska – Dolina Roztoki – Dolina Pięciu Stawów – Szpiglasowa Przełęcz – Szpiglasowy Wierch - Morskie Oko – Palenica Białczańska
niedziela: Kiry – Czerwone Wierchy – Kopa Kondracka – Przysłop Miętusi – Kiry   ODWOŁANA

 

Lipiec

04.07.2020r. VIII Etap GSB

Skawica/Sucha Góra - Hala Krupowa - Cupel - Bystra Podhalańska - Jordanów - Wysoka (24km/960m)

12.07.2020r. IX Etap GSB

Wysoka - Skawa - Rabka Zdrój - Maciejowa - Stare Wierchy - Obidowa (21,5km/870m)

25.07.2020r. X Etap GSB

Obidowa - Stare Wierchy - Obidowiec - Turbacz - Kiczora - Przełęcz Knurowska (17km/800m)


Sierpień

01.08.2020r. XI Etap GSB

Przełęcz Knurowska - Studzionki - Runek - Lubań - Krościenko nad Dunajcem (23km/830m)

15.08.2020r. „Sobota w Górach Branisko”

Vysny Slavkov – Smrekovica – Kravcova – Lacnovsky kanon – Lacnov – Vysny Slavkov (22km/1100m)

29-30.08.2020r. „Pożegnanie wakacji w Tatrach Słowackich i Magurze Spiskiej”

sobota: Stary Smokovec - Hrebienok - Teryho Chata - Priecne sedlo - Zbojnicka Chata - Hrebienok - Stary Smokovec  (21 km/1700m)

niedziela: Zdiar Strednica - Magurka - Bukovina - Magurske Sedlo (19km/550m)  


Wrzesień

02.09.2020r.Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja


05.09.2020r.  XII ETAP GSB


Krościenko nad Dunajcem - Dzwonkówka - Skałka - Przehyba - Radziejowa - Niemcowa - Kordowiec - Rytro (28,5km/1450m)

18-20.09.2020r. „Koniec lata w Górach Izerskich”

piątek: Szklarska Poręba – Wysoki Kamień – Zwalisko – Sine Skałki – Chatka Górzystów – Polana Izerska – Świeradów Zdrój (23km/770m)

sobota: Hejnice - Ořešník  - Ptačí kupy  - Holubnik - Černá hora - Čihadla – Jizera - Frýdlantské cimbuří – Hejnice (28,5km/1235m)
niedziela: Świeradów Zdrój – Schronisko na Stogu Izerskim – Smrk – Czerniawa Zdrój (12km/660m)   ODWOŁANA

19.09.2020r.  XIII ETAP GSB

Rytro - Cyrla - Pisana Hala - Hala Łabowska - Runek - Jaworzyna Krynicka - Czarny Potok - Krynica Zdrój (32km/1550m)


Październik


03.10.2020r.
  XIV Etap GSB

Krynica - Banica - Hańczowa (22,6km/829m)


07.10.2020r.
Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja

 

10-11.10.2020r. ,,Jesień w Niżnych Tatrach”

sobota: Maluzina – Velky Bok – Svarin (26km/1200m)

niedziela: Certovica – Rovna hola – Ohniste – Slema – Brtkovica – Michalovo  (21km/1200m)

 

24.10.2020r. ,,Sobota w Beskidzie Makowskim”

Skomielna Czarna – Stołowa Góra – Groń – Koskowa Góra – Dział (16km/760m)


Listopad

4.11.2020r.Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja

 

7.11.2020r. ,,Szlakiem cmentarzy wojennych”
Stróże – Maślana Góra – Szymbark – Bartnia Góra – Gorlice (24km/890m) + cmentarz na Pustkach

 

11.11.2020r.  IX Górski Marsz Niepodległości

Ptaszkowa – Postawne – Jaworze - Grybów

 

14-15.11.2020r. XV i XVI Etap GSB 

sobota: Hańczowa - Kozie Żebro - Rotunda - Zdynia - Wołowiec - Bacówka Bartne (25,5 km/1123 m)

niedziela: Bacówka Bartne - Magura Wątkowska - Świerzowa - Kolanin - Przełęcz Hałbowska - Kąty (22,6km/831m)

 

28.11.2020r. „W Paśmie Łososińskim czyli przez pagóry ku Karolowi”
Świdnik – Rojówka – Jaworz – Sałasz – Korab – Laskowa (17,5km/750m)

 

Grudzień

02.12.2020r.Spotkanie Oddziałowe i Prelekcja 

 

05/06.12.2020r.  XIV Mikołajki na Turbaczu
sobota: Przełęcz Przysłop – Gorc Troszacki – Kudłoń – Przełecz Borek – Czoło Turbacza – Turbacz (13km/900m)
niedziela: Turbacz – Kiczora – Jaworzyna Kamienicka – Gorc – Szczawa (20km/430m)

 

12.12.2020r. IX Wieczorny spacer na Górę św. Marcina
Kłokowa – Poręba Radlna – Zawada – Tarnów (15km/360m)

 

27.12.2020r.  XIV Poświąteczny Spacer oraz zakończenie sezonu 2020
Gromnik – Brzanka – Tuchów (20km/600m)

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 

Ultimate Facebook Like Box Slider