Plany na 2019

Styczeń

05.01. Inauguracja sezonu 2019 -  V Pogórzański Marsz Trzech Króli – Pogórze Ciężkowickie Tuchów – Trzemeska Góra - Góra św. Marcina – Tarnów
05.01. Spotkanie Opłatkowe
12-13.01. „Zima na Niemcowej”
sobota:
Piwniczna Zdrój –Niemcowa (na lekko Wielki Rogacz i Radziejowa)

niedziela: Niemcowa – Wielki Rogacz – Przełęcz Obidza–Eliaszówka – Piwniczna Zdrój
16.01.
Prelekcja „Dolomity” – Artur Marć
19.01. Szlak „Tarnów – Bartkowa” – etap I
Tarnów – Zawada – Słona Góra – Pleśna - Siemiechów
25-27.01. "Górnolotni" - Spotkania Ludzi Gór
25-27.01. VI Zimowe Spotkania PTT w Górach Świętokrzyskich

Luty

02.02. Szlak „Tarnów – Bartkowa” – etap II Siemiechów – Brzozowa – Jastrzębia – Jamna - Bartkowa

06.02. Prelekcja „Północne Indie” – Janusz Foszcz, Robert Piechnik, Dariusz Polak
16-17.02 „Śnieżne szlaki Beskidu Małego i Śląskiego”
sobota:
Kozubnik – Żar – Międzybrodzie Żywieckie – Czernichów – Czupel – Wilkowice
niedziela: Przełęcz Salmopolska – Malinowska Skała – Skrzyczne – Szczyrk

20.02. Spotkanie oddziałowe

23.02. „Blisko domu” Czchów – Szpilówka – Piekarska Góra – Lipnica Murowana

Marzec
06.03. Prelekcja „Góry Przeklęte” – Janusz „Galon” Foszcz

09.03 „Babia Góra zimą”  Krowiarki – Sokolica – Babia Góra – Przełęcz Brona – Mała Babia Góra – Markowe Szczawiny – Zawoja Markowa
20.03. Spotkanie oddziałowe

23-24.03. Główny Szlak Beskidzki – etap I i II

sobota:  Ustroń - Równica - Soszów - Schronisko na Stożku

niedziela: Schronisko na Stożku - Kiczory - Stecówka - Skrzyżowanie przy Czarnej Wisełce
27.03. X Ponadgimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „BESKID ŻYWIECKI”

Kwiecień

03.04. Prelekcja „Skandynawia” – Szymon Baron

12-13.04. Ekstremalna Droga Krzyżowa

19.04. Droga Krzyżowa na Mogielicę

27-28.04. Główny Szlak Beskidzki – etap III i IV

sobota: Skrzyżowanie przy Czarnej Wisełce - Magurka Radziechowska - Węgierska Górka - Stacja turystyczna Abrahamów

niedziela: Stacja turystyczna Abrahamów - Schronisko na Rysiance - Hala Miziowa - Przełęcz Glinne

Maj
08.05. Prelekcja „Ekwador” Barbara Kasperek
12.05. „Majowe wędrowanie” 
Żegiestów – Slibon – Okruhla – Osly – Sedlo Vabec – Certova sk. – Jarabina

18.05. „Od Popradu do Dunajca” Podoliniec – Rużbachy – Wiaterny – Wielki Lipnik – przeł.Leśnicka – pod Płaśnią – Czerwony Klasztor
22.05. Spotkanie oddziałowe

24-26.05. „Majówka na Słowacji”

piątek: (Mała Fatra) Biela – Wielki Rozsutec – Mały Rozsutec – Horne Diery – Stefanova
sobota: (Góry Krzemnickie) Horny Turcek – Skalka – Tri Krize – Kremnica
niedziela: (Magura Orawska) Benova Lehota – Kubinska Hola – Prislop

 

Czerwiec

05.06. XI Szkolny Konkurs Wiedzy o Górach „BESKID WYSPOWY” 
05.06. Prelekcja 
19.06. Spotkanie oddziałowe

22-23.06. „Tatry Polskie przed wakacjami”

sobota: Kuźnice – Hala Gąsienicowa – Kozia Przełęcz – Kozi Wierch - Kuźnice

niedziela: Kiry – Czerwone Wierchy – Kopa Kondracka – Przysłop Miętusi - Kiry

29.06. „Pięć tysięczników w sobotę” - Góry Czerchowskie  Križe – Sedlo Žobrak – Bukovy Vrch – Chochulka – Čergov - Chochulka – Velka Javorina – Sedlo Lesnica - Križe
Lipiec

13.07.2018 „Sobota w Górach Branisko” - Vysny Slavkov – Smrekovica – Kravcova – Lacnovsky kanon – Lacnov – Vysny Slavkov
Sierpień
24-25.08 ,,Pożegnanie wakacji w Tatrach Słowackich” 
sobota:
Uzka Dolina – Raczkowa Czuba - Jarząbczy Wierch – Kończysty Wierch – Raczkowa Dolina - Uzka Dolina
niedziela: Szczyrbskie Jezioro – Wodospad Skok – Bystry Przechód – Furkot – Furkotna Dolina – Szczyrbskie Jezioro
Wrzesień
04.09. Prelekcja 
13-15.09. ,,Koniec lata na pograniczu polsko – czesko - niemieckim” (trasy do ustalenia)
18.09. Spotkanie oddziałowe
28.09. ,,Jesień w Górach” Beskid Wyspowy  Przełęcz Glisne – Szczebel – Kasinka Mała – Lubogoszcz – Kasina Wielka – Śnieżnica – Przełęcz Gruszowiec
Październik
02.10. Prelekcja
5-6.10. „Jesień w Raju”
sobota:   Sokol – Velky Sokol – Bykarka – Klauzy – Sokolia Dolina – Pila
niedziela: Zejmarska Roklina – Geravy – Havrania Skala – Dobszyńska Jaskinia Lodowa
16.10. Spotkanie oddziałowe
Listopad
02.11. „Szlakiem cmentarzy wojennych” Gromnik - Wał - Głowa Cukru - Łowczówek - Pleśna - Słona Góra - Radlna - Tarnów
02.11.
Spotkanie Zaduszkowe przy grobie Patrona Oddziału
06.11. Prelekcja
09-10.11. VIII Górski Marsz Niepodległości - Główny Szlak Beskidzki – etap V i VI
sobota: Przełęcz Glinne - Jaworzyna - Mędralowa - Schronisko Markowe Szczawiny
niedziela: Schronisko Markowe Szczawiny - Babia Góra - Krowiarki - Hala Krupowa - Bystra 20.11. Spotkanie oddziałowe
23.11. „Przez pagórki ku Lucynie”
Wojnicz – Grabno – Dąbrowa - Dębno
Grudzień
04.12. Prelekcja
07-08.12. XII  Mikołajki na Turbaczu
sobota: Nowy Targ – Bukowina Obidowska – Bukowina Miejska - Turbacz
niedziela:
Turbacz – Kiczora – Łopuszna
14.12. VIII Wieczorny spacer na Górę św. Marcina  (trasa do ustalenia)
18.12. Spotkanie oddziałowe
27.12. XIII Poświąteczny Spacer  Ryglice - Pasia - Brzanka - Tuchów
28.12. Zakończenie sezonu 2019 Folusz - Kornuty - Bartne - Banica - Schronisko na Magurze Małastowskiej - Przełęcz   Małastowska

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama