Plany na 2018

Styczeń

06.01. Prolog  sezonu - IV Pogórzański Marsz Trzech Króli – Pogórze Ciężkowickie

Tarnów – Zawada – Kolonia Łękawica – Góra św. Marcina – Tarnów
06.01. Spotkanie Opłatkowe
13.01. Inauguracja sezonu 2018  Gorce: Ochotnica Dolna – Gorc - Szczawa

17.01. Prelekcja „Szlak Grybów – Rzeszów”

20-21.01. „Zima na Niemcowej”
sobota:
Piwniczna Zdrój –Niemcowa (na lekko Wielki Rogacz i Radziejowa)

niedziela: Niemcowa – Wielki Rogacz – Przełęcz Obidza–Eliaszówka – Piwniczna Zdrój

26-28.01. V Zimowe Spotkania PTT w Górach Świętokrzyskich
27.01.
„Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap II Wisowa - Rysowany Kamień - Liwocz -   Kołaczyce – Gogołów

 

Luty

07.02. Prelekcja Piotra Bisia „Czarnobyl”  

10.02. „Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap III   Gogołów - Tropie k. Strzyżowa
17.02. „Babia Góra zimą”  Krowiarki – Sokolica – Babia Góra – Przełęcz Brona – Mała Babia Góra – Markowe Szczawiny – Zawoja Markowa 

21.02. Spotkanie oddziałowe 

Marzec

03-04.03.  „ Zima w Beskidzie Sądeckim”   

sobota:  Tylmanowa – Koziarz – Dzwonkówka – Bereśnik - Szczawnica

niedziela: Schronisko Orlica – Bystrzyk – Wysoki Wierch – Wysoka – Wąwóz Homole - Jaworki 
07.03. Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału 

17-18.03. „Pożegnanie zimy w Beskidzie Śląskim”

sobota:  Bystra Śląska – Szyndzielnia – Klimczok – Bystra Śląska

niedziela: Przełęcz Salmopolska – Malinowa Skała – Skrzyczne - Buczkowice

21.03.  Prelekcja Barbary Kasperek „Uganda” 
22.03. IX Ponadgimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „PIENINY”
23.03. Ekstremalna Droga Krzyżowa
 

30.03. Droga Krzyżowa na Mogielicę 

Kwiecień

04.04. Prelekcja Janusza „Galona” Foszcza „Rumunia”

07.04. „Wiosna w Beskidzie Sądeckim” Żegiestów – Slibon – Okruhla – Osly – Sedlo Vabec – Certova sk. – Jarabina

14-15.04.   Beskid Żywiecki
sobota:
Przełęcz Glinne – Pilsko – Hala Miziowa – Hala Cebulowa – Hala Rysianka – Hala Lipowska

niedziela: Hala Lipowska – Hala Rysianka – Romanka – Kotarnica – Sopotnia Wielka – Przełęcz Przysłopy – Korbielów

18.04. Spotkanie oddziałowe

28.04. Beskid Makowski   Myślenice – Uklejna – Łysina – Lubomir - Lubień

Maj
05.05. Majowe Pieniny Krościenko nad Dunajcem – Trzy Korony – Sokolica - Szczawnica
09.05.
Prelekcja  Prelekcja „Zimówka w górach” 

23.05. Spotkanie oddziałowe

19.05. „Od Popradu do Dunajca” czyli Podoliniec – Rużbachy – Wiaterny – Wielki Lipnik – przeł.Leśnicka – pod Płaśnią – Czerwony Klasztor

25-27.05. „Majówka na Słowacji”

piątek: Blatnica – Ostra – Tlsta – Blatnicky Hrad - Blatnica

sobota: Valča – Horna Luka – Dlha Luka – Minčol - Vrutky

niedziela: Lučky Kupele – Velky Choč – Valaska Dubova

Czerwiec
02.06. Rajd z Filipem (xx Filipini – trasa do ustalenia)

06.06. Prelekcja 
07.06. X Gimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „TATRY POLSKIE”  
09.06. „Pięć tysięczników w sobotę” - Góry Czerchowskie  Križe – Sedlo Žobrak – Bukovy Vrch – Chochulka – Čergov - Chochulka – Velka Javorina – Sedlo Lesnica - Križe
23-24.06. „Tatry Polskie przed wakacjami”

 sobota: Kuźnice – Hala Gąsienicowa – Kozia Przełęcz – Kozi Wierch - Kuźnice

niedziela: Kiry – Czerwone Wierchy – Kopa Kondracka – Przysłop Miętusi - Kiry

20.06. Spotkanie oddziałowe
Lipiec

07-08.07. Niżne Tatry

sobota: Maluzina – Velky Bok - Svarin

niedziela: Liptovsky Jan – Poludnica – Krakova Hola – Demianovska Dolina

Sierpień

25-26.08 ,,Pożegnanie wakacji w Tatrach Słowackich” 
sobota:
Uzka Dolina – Raczkowa Czuba - Jarząbczy Wierch – Kończysty Wierch – Raczkowa Dolina - Uzka Dolina

niedziela: Szczyrbskie Jezioro – Wodospad Skok – Bystry Przechód – Furkot – Furkotna Dolina – Szczyrbskie Jezioro

Wrzesień

05.09. Prelekcja 

15-17.09. ,,Koniec lata na pograniczu polsko – czesko - niemieckim”

piątek: Góry Żytawskie, Łużyckie: Oybin - Oberlauzitzer – Hochwald –Hvozd -Jonsdorfer Felsenstadt-Barbarine - Nonnenfelsen – Luż – Waltersdorf

sobota: Park Narodowy Czeska Szwajcaria: Vysoka Lipa - zamek Sounstajn - Mała Pravcicka brana - Mezni Louka - Pravcicka brana –Hrensko – Mezna - Mezni Louka

niedziela: Saska Szwajcaria(Nationalpark Sachsiche Schweiz): Bad Schandau - Ostrau - Schramtor - Reitsteig - Grosser Winterberg - Schmilka

19.09. Spotkanie oddziałowe

29.09. ,,Jesień w Górach” Beskid Wyspowy Mszana Dolna – Adamczykowa – Potaczkowa – Rabka Zaryte – Luboń Wielki – Przełęcz Glisne

Październik

03.10. Prelekcja
06.10. „Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap IV
Tropie - Blizianka k. Niebylca (skrzyżowane szlaku  z drogą z Blizianki)    

17.10. Spotkanie oddziałowe

13-14.10. „Jesień w Bieszczadach”

sobota:  Żubracze – Hyrlata – Roztoki Górne – Przełęcz na Roztokami – Okrąglik – Jasło - Cisna

niedziela: Cisna – Wołosań – Jaworne - Jabłonki

Listopad

02.11. Spotkanie Zaduszkowe przy grobie Patrona Oddziału

07.11. Prelekcja

10-11. VII Górski Marsz Niepodległości „Beskid Wyspowy”
sobota:  Jurków – Ćwilin – Czarny Dział – Mszana Dolna

niedziela: Pasierbiec – Kamionna – Łopusze - Rajbrot

21.11. Spotkanie oddziałowe
24.11. „Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap V
 Blizianka - Dynów

Grudzień

01-02.12. XII  Mikołajki na Turbaczu

sobota: Przełęcz Przysłop – Jaworzynka – Gorc Troszacki – Kudłoń – Przełęcz Borek – Czoło Turbacza – schronisko na Turbaczu

niedziela: Schronisko na Turbaczu – Kiczora – Jaworzyna Kamienicka – Gorc - Szczawa

05.12. Prelekcja

08.12. VII Wieczorny spacer na Górę św. Marcina  (trasa do ustalenia)

19.12. Spotkanie oddziałowe
27.12. XII Poświąteczny Spacer  - Góry Grybowskie Ptaszkowa – Postawne – Jaworze - Grybów
29.12. Zakończenie sezonu 2018 –  Beskid Sądecki   Łomnica Zdrój – Skotarki – Hala Łabowska – Parchowatka – Łomnica Zdrój

 

 

 

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama