Plany na 2017

Styczeń

06.01. Prolog  sezonu - III Pogórzański Marsz Trzech Króli – Pogórze Ciężkowickie

Tarnów – Zawada – Kolonia Łękawica – Góra św. Marcina – Tarnów
06.01. Spotkanie Opłatkowe
07.01. Inauguracja sezonu 2017
Beskid Sądecki   Tylmanowa – Jaworzynka – Koziarz - Łącko

14-15.01. „Zima na Niemcowej”
sobota:
 Sufczyna - Dynów - Jawornik Polski

niedziela: Jawornik Polski - Grzegorzówka - Rzeszów, Biała  

18.01. Prelekcja Macieja Krysztofika „ Reunion – trawers wyspy szlakiem GR R2”

27-29.01. IV Zimowe Spotkanie Oddziałów PTT w Górach Świętokrzyskich

Luty

01.02. Spotkanie oddziałowe

04.02. Pogórze Rożnowskie  Falkowa – Bukowiec – Jamna – Wieprzek - Jastrzębia
15.02.
Prelekcja Janusza „Galona” Foszcza „Chorwacja”
18-19.02. „Luty w Beskidzie Żywieckim”  

sobota:  Przełęcz Krowiarki – Cyl Hali Śmietanowej – Polica - Hala Krupowa

niedziela: Hala Krupowa – Juszczyn Górny – Juszczyn

25.02. „Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap I  Siedliska – Nosalowa – Morgi – Brzanka – Ostry Kamień – Krzyżowa – skrzyżowanie szlaku z drogą Joniny - Swoszowa

Marzec

01.03. Spotkanie oddziałowe

11.03. „Babia Góra zimą”  Krowiarki – Sokolica – Babia Góra – Przełęcz Brona – Mała Babia Góra – Markowe Szczawiny – Zawoja Markowa

15.03. Prelekcja Barbary Kasperek „Korsyka – szlak GR20”
25-26.03.
Grybów – Rzeszów – etap XI i XII

sobota:  Widełki – Chata Socjologa

niedziela: Chata Socjologa – Teleśnica Oszwarowa

30.03. VIII Ponadgimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „Karkonosze i Góry Stołowe”

Kwiecień

05.04. Spotkanie oddziałowe

07.04. Ekstremalna Droga Krzyżowa

14.04. Droga Krzyżowa na Mogielicę

19.04. Prelekcja  „ Camino Frances zimą”

22-23.04. Grybów – Rzeszów – etap XIII i XIV
sobota: Teleśnica Oszwarowa - Jureczkowa

niedziela: Jureczkowa – Huwniki
29.04. Beskid Makowski   Myślenice – Uklejna – Łysina – Lubomir - Lubień

Maj

10.05. Spotkanie oddziałowe

13.05. „Majówka w Pieninach”  Krościenko nad Dunajcem – Przełęcz szopka – Trzy Korony – Kosarzyska – schronisko Trzy Korony – Czerwony Klasztor – Płaśnie – Przełęcz pod Tokarnią – Wysoki Wierch - Szlachtowa

17.05. Prelekcja  Andrzeja Piątka „Andaluzja”

19-21.05. „Majówka w Sudetach”

piątek:  Karpacz – Nad Łomniczką – Dom Śląski – Śnieżka – Strzecha Akademicka – Samotnia - Karpacz

sobota: Szklarska Poręba – Wodospad Kamieńczyka – Hala Szrenicka – Szrenica – Łabski Szczyt – Wielki Szyszak – schronisko pod Łabskim Szczytem – Szklarska Poręba

niedziela: Szklarska Poręba – Hutnicza Górka – Wysoki Kamień – Czarna Góra – Zakręt Śmierci – Chybotek – Sowiniec – Szklarska Poręba

27.05. VI Rajd ze św. Filipem – trasa do ustalenia (xx filipini)

 

Czerwiec

01.06. IX Gimnazjalny Konkurs Wiedzy o Górach „Beskid Niski”  

07.06. Spotkanie oddziałowe
10.06. Beskid Wyspowy Rajbrot – Łopusze – Kamionna – Pasierbiecka Góra - Tymbark

24-25.06. „Tatry Polskie przed wakacjami”

 sobota: Kuźnice – Hala Kondratowa – Giewont – Kopa Kondracka – Kasprowy Wierch - Murowaniec - Kuźnice

niedziela: Kiry – Ornak – Siwa Przełęcz – Starorobociański Wierch – Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch  – Jarząbcza Dolina – Polana Chochołowska - Siwa Polana

Lipiec

08-09.07. Grybów – Rzeszów – etap XV i XVI

sobota: Huwniki - Krasiczyn

niedziela: Krasiczyn – Sufczyna

23.07 Wycieczka rowerowa ,,Pogórzańskimi drogami na Brzankę” trasa: Tarnów – Pleśna – Lichwin – Siedliska – Lubaszowa – Brzanka – Ostry Kamień – Ryglice – Zalasowa – Szynwałd – Tarnów (ok. 65 km)

Sierpień

13.08. Wycieczka rowerowa ,,Bunkry, rakiety i zamek ” trasa: Dębica (przejazd pociągiem z Tarnowa) – Pustków Góra Śmierci – Ocieka – Blizna – Przecław – Radomyśl Wielki - Tarnów (ok. 75 km)

26-27.08 ,,Pożegnanie wakacji w Tatrach Słowackich” 
sobota:
Popradske Pleso – Rysy – Popradske Pleso

niedziela: Stary Smokowiec – Teryho Chata – Priečne Sedlo – Zbojnicka Chata – Stary Smokovec lub Stary Smokovec -  Teryho Chata – Sedielko – Tatranska Javorina

Wrzesień

06.09. Spotkanie oddziałowe

15-17.09. ,,Koniec lata w górach Słowacji”

piątek:  Liptovska Luzna - Velka Chochula - Korytnica Kupele

sobota:  Vysna Revuca - Ostredok - Chata pod Borisowem - Ploska - Vysna Revuca

niedziela: Stefanova - Sedlo - Medziholie - Velky Rozsutec - Mały Rozsutec - Stefanova

20.09 Spotkanie oddziałowe

30.09. ,,Jesień w Górach” Przełęcz Przysłop – Jaworzynka - Gorc Troszacki – Kudłoń – Lubomierz – Jasień – Myszyca - Przełęcz Przysłop

Październik

04.10. Spotkanie oddziałowe

04.10 Prelekcja Marcina Kozioła ,,Indonezja"
6-8.10. Ogólnopolskie Spotkanie Oddziałów PTT

18.10 Prelekcja Karola Jędrzejka ,,Aconcagua"

14-15.10. Grybów – Rzeszów – etap XVII  i XVIII

sobota:  Sufczyna - Dynów - Jawornik Polski

niedziela: Jawornik Polski - Grzegorzówka - Rzeszów, Biała

Listopad

02.11. Spotkanie Zaduszkowe przy grobie Patrona Oddziału

11.11 VI Górski Marsz Niepodległości Dlha luka - Hrad Zborov - Stebnicka Magura - Bardejov

18.11. „Szlakiem Trzech Pogórzy” – etap II  Wisowa - Rysowany Kamień - Liwocz -   Kołaczyce – Gogołów

29.11. Prelekcja

Grudzień

02-03.12. XI  Mikołajki na Turbaczu

sobota: Koninki – Czoło Turbacza – schronisko na Turbaczu

niedziela: Schronisko na Turbaczu Turbacz –Przełęcz Borek – Kudłoń - Lubomierz

06.12. Spotkanie oddziałowe

10.12. VI Wieczorny spacer na Górę św. Marcina

20.12. Spotkanie oddziałowe
27.12. XI Poświąteczny Spacer  - Pogórze Rożnowskie  Pławna – Zagórze – Bruśnik – Falkowa - Bobowa

30.12. Zakończenie sezonu 2017 –  Lackowa (Izby – Przełęcz Beskid – Lackowa – Przełęcz Pułaskiego – Ostry Wierch – Biała Skała – Przełęcz Perehyba – Bieliczna – Izby)

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama